(Ne)chutná matematika

Moje první čísla

Počítání levou zadní? Baví vaše dítě poznávání čísel? Počítá všechno kolem sebe, ale pořád se mu čísla trochu pletou? Tak právě těmto malým počtářům je určená naše nová sada.

Letos na podzim přicházíme s novým typem výrobku, který zatím v sortimentu nemáme. Navrhli jsme naši první magnetickou sadu ze série „Učíme se s magnety“. Kromě magnetů, které nejsou ničím neznámým a novým (ikdyž při jejich výrobě a vzorkování jsme se také trochu zapotili:) má naše sada navíc ještě jednu „vychytávku“. Je jí magnetická podložka s klipem. Její povrch je z odolného materiálu a dá se popisovat mazací fixou. Čelní strana je navíc opatřena přilnavou plochou, takže na ní magnetky drží nejen samostatně, ale je možné pod ně dokonce vložit i pracovní listy.

Naše novinka umožňuje dětem vyřešit jednoduché úkoly na počítání nejen umístěním magnetu, ale i psaním fixou, protože jsou všechny materály v sadě opatřeny omyvatelným obalem, můžete použít např. i plastelínu.

V naší sadě najdete celkem 17 pracovních listů, 35 magnetů (některé z jich jsou záměrně bez potisku, aby bylo možné cokoliv dopsat), v neposlední řade magnetickou podložku, součástí balení je i mazací fixa. Autorkou ilustrací je Zuzana Šuleková.